Nieuws

Hieronder vind u een overzicht van onze mededelingen.

Nederlands Kampioenschap Carrousel 2013

door Beheerder  0

Op zondag 28 april neemt de Carrouselgroep Holland12 deel aan het Nederlandse Kampioenschap Carrouselrijden.  En daar kunnen we jouw hulp en steun goed bij gebruiken!

Holland12 verzamelt zondagmiddag om 14:00 uur op De Hollandsche Manege en vertrekt uiterlijk om 15:00 uur richting Manege Beukers. Wil je met ons meerijden, of rij je zelf en heb je nog plaats om mensen mee te nemen, stuur ons dan even een E-mail.

Lees meer...

Ruiters

Rian van de Zanden

Ruiter: Rian van de Zanden
E-mail: rian@holland12.com
Telefoon: +31655812457

Yoko Yamaguchi

Ruiter: Yoko Yamaguchi
E-mail
: yoko@holland12.com
Telefoon: +31648392912

Karolina Szepietowska

Ruiter: (Ewa) Karolina Szepietowska
E-mail
: karolina@holland12.com
Telefoon: +31611414399

Akbar Dannoun

Ruiter: Akbar Dannoun
E-mail
: akbar@holland12.com
Telefoon: +31622990499

Zuleya Egilmez

Ruiter: Zuleya Egilmez
E-mail
: zuleya@holland12.com
Telefoon: +31639481809

Brigit van Berkel

Ruiter: Brigit van Berkel
E-mail
: brigit@holland12.com
Telefoon: +31620619836

Martin van Muyen

Ruiter: Martin van Muyen
E-mail
: martin@holland12.com
Telefoon: +31626908109

Ruiter: Lisa Blicher
E-mail
: lisa@holland12.com
Telefoon: +31646054298

Mark Stolte

Ruiter: Mark Stolte
E-mail
: mark@holland12.com
Telefoon: +31649362805

Ruiter: Eva Hassing
E-mail
: eva@holland12.com
Telefoon: +31641402799

Ruiter: Frederique Visser
E-mail
: frederique@holland12.com
Telefoon: +31615444120

Ruiter: Marcelle van Leeuwen
E-mail
: marcelle@holland12.com
Telefoon: +31642199485

Ruiter: Roelien Prins
E-mail
: roelien@holland12.com
Telefoon: +31645742874

Cees de Graaf

Ruiter: Cees de Graaf
E-mail
: cees@holland12.com
Telefoon:

Joyce Heida

Ruiter: Joyce Heida
E-mail
: joyce@holland12.com
Telefoon:+31623292687

Breaking news

Locatiebezoek Manege Groenendaal

Op 23 februari 2014 hebben enkele ruiters in het kader van de vriendschappelijke wedstrijd een bezoek gebracht aan manege Groenendaal. Hierbij een impressie van deze manege.

Lees meer...

Wedstrijd-data 2014

De belangrijkste wedstrijd-data voor 2014 zijn bekend. Deze zijn...

Lees meer...

Zuleya's Special

“Carrousel in draf” … “Mares” galmt door de rijbaan die al honderdeenendertig jaar onveranderd is gebleven. 

Het blog is deze week door Zuleya geschreven. Een erg leuk en interessant stukje dat ingaat op hoe de ruiter de training ervaart. Dit raakt ons allemaal, lees dus snel verder.

Lees meer...

Hollandsch kerstgala

Traditiegetrouw wordt er weer een prachtig Kerstgala in de foyer georganiseerd.

Lees meer...